Kto je DJ Mike?

Prečítajte si rozhovor s naším DJ Mike:

Kedy si sa dostal k práci DJ-a? 

Láska k tomuto remeslu začala ešte na gymnáziu. Rodičia zo mňa chceli právnika alebo lekára a mňa stále viac lákala hudba. 


Kedy si sa rozhodol "nechať" školu?

Vlastne som školu nenechal. Dokončil som aj univerzitu. Hudbe som sa však počas štúdia a po ňom aktívne venoval. Trénoval som moderovanie, osvetľovanie priestorov a zábavu publika. Si skôr DJ alebo moderátor?

50:50. Milujem zabávať ľudí slovom aj hudbou. Jedno bez druhého si neviem predstaviť.


moderator-dj-svadbajpg


Akú hudbu hráš na svadbách a eventoch?

Hrám vždy hudbu na mieru. Rád hrávam funky, latino, rock'n'roll, swing, electro swing, 70-80-80's aj aktuálnu klubovú a komerčnú sféru. 


dj-mike-skusenosti-recenziejpg

Aký program najčastejšie moderuješ?

Bežný chod svadby a podujatí (predstavte si ma ako moderátora v rádiu :), ďalej svadobné hry a súťaže (obľúbený je svadobný koč, topánkový kvíz, svadobná hra 12 mesiačikov aj tanečné súťaže: stoličkový tanec, balónový tanec a i.).Prezraď tajomstvo úspechu?

Som sám sebou. Na svadbách a eventoch sa na nič nehrám. Snažím sa vycítiť atmosféru a náladu hostí a baviť ich. Pred každým podujatím mám rešpekt a idem doňho so 110 % nasadením. 

dj-mike-moderator-didzejjpg

Otázka na telo: Koľko stojí svadba pre 50 až 100 ľudí?

Veľmi ťažká otázka. Svadba sa dá spraviť aj do 10 000 eur aj za 50 000 eur. Cenu za svadbu tvorí niekoľko hlavných položiek: 

 • cena za prenájom priestorov
 • cena za catering na svadbu
 • cena za candy bar a alkoholový bar
 • cena za výzdobu a dekorácie na svadbu
 • cena za prácu umelcov (DJ, kapela, skupina, cimbalovka, saxofónista, moderátor, starejší / mladejší, fotograf, kameraman a i.
 • cena za prácu svadobného koordinátora
 • cena za osvetlenie a ozvučenie priestoru
 • cena za fotokútik a rekvizity
 • cena za dovoz, odvoz hostí a prípadné ubytovanie
 • šaty pre nevestu a oblek pre ženícha
 • a ďalšie poplatky spojené so svadbou :) 


Tvoje obľúbené miesta na svadbu na Slovensku?  


dj-moderator-starejsi-mladejsijpg

Koľko hodín stráviš na 1 svadbe?  

Príprava na svadbu niekoľko mesiacov dopredu, príchod na svadbu s predstihom (cca 4 hodiny - vykladanie a inštalácia techniky, zvuková a svetelná skúška), účinkovanie napr. od 16.00 do 4.00 ráno a deinštalácia techniky. Takže dosť :) Koľko stojí DJ na svadbu alebo event? 

Keď si klienti objednávajú DJ-a zväčša chcú aj komplexné poradenstvo, zvukovú a svetelnú techniku na mieru, všetko nainštalovať a deinštalovať a účinkovať počas celého podujatia (hudba a program na mieru). Cena sa teda skladá zo zložiek: poradenstvo, rozsah zvukovej a svetlnej techniky, počet hodín účinkovania atď. Čo hovoríš na reláciu "Svadba na prvý pohľad"?  

Super, rád sledujem Svadbu na prvý pohľad a vždy držím mladomanželom palce, aby im manželstvo vyšlo!Ako a koľko dopredu si ťa môžu klienti objednať?  

Môžu si ma objednať TU alebo na mojom webe www.djmike.sk . Zväčša platí, že soboty sú obsadené aj 1 rok dopredu. Obsadenosť piatkov a dni cez týždeň je individuálna.