Ako vznikli DVAJA DJi?

Zloženie DVAJA DJi vzniklo s cieľom posúvať podujatia svadby, oslavy, eventy, stužkové, plesy aj party o úroveň vyššie vďaka energickému moderovaniu, kvalitnej hudbe s možnosťou navoliť si playlist aj blacklist a špičkovému riadenému osvetleniu sály. 

Kto tvorí zloženie DVAJA DJi? 

Zloženie tvorí dvojica DJ Mike a DJ Patys.

dvaja-dji-svadbajpg

Úspech je tvrdá práca a spokojnosť ľudí

"Nehráme pre seba, ale pre ľudí. Snažíme sa vycítiť ich náladu a namiešať ten najlepší mix hudby práve pre nich." Je dôležité vedieť kedy sa hodí jemná hudba, kedy energická a kedy je vhodné ukončiť kolo. "V dnešnej dobe už nestačí iba hrať dobrú hudbu. Dobrá párty je výsledkom energického moderovania, kvalitnej hudby a špičkového nasvietenia - iba tak si dokážeme získať pozornosť hostí" hovorí DJ Mike.  

"Hrá nám to spolu už nejakú tú sobotu"

Dvojica djov spojila svoje sily aby posúvala podujatia o úroveň vyššie. "Základom úspechu je pozerať sa spoločne rovnakým smerom. Mať rovnaký mindset. Potom sa dajú dosahovať úžasné veci." hovorí DJ Mike. Často moderujem z parketu pričom DJ Patys mi púšťa rôzne zvučky a znelky do svadobného alebo eventového programu a zároveň aj ovláda svetla."

dji-na-svadbu-eventjpg


Playlist aj blacklist na mieru

"Naši klienti si môžu zvoliť playlist aj blacklist na mieru. Rovnako si môžu navoliť program a štýl a farbu nasvietenia" dodáva DJ Mike.

dvaja-djsjpg


Chcete vedieť o DVOCH DJoch viac? 

Prečítajte si o nich viac TU


Rezervujte si DVOCH DJov

Overiť termín a cenu môžete TU.