Aké typy osvetlenia sál ponúkame?

Na svadby, eventy, plesy a stužkové ponúkame 3 typy osvetlenia sál: statické osvetlenie, dynamické osvetlenie a stojanové osvetlenie. Všetky 3 druhy osvetlenia zapája náš vyškolený personál. Ponúkame balíky osvetlenia na podujatia s osvetľovačom aj bez.

A. Statické osvetlenie 

Statické osvetlenie tvorí systém programovateľných LED PAR a LED BAR svetiel rozmiestnených po svadobnej alebo eventovej sále. Zákazníci majú na výber viac ako 15 najobľúbenejších farieb (modrá, orandžová, fialová, ružová, zelená, červená, zlatá a i.). Zákazník si môže vybrať 1 farbu alebo kombináciu farieb.

  • Statické osvetlenie nevyžaduje prítomnosť osvetľovača. Naša odborne vyškolená obsluha nasvietenie pred podujatím naištaluje a po podujatí deinštaluje.

B. Dynamické osvetlenie 

Dynamické osvetlenie tvoria otočné hlavy riadené našim vyškoleným osvetľovačom cez prevodník myDMX 3.0 od ADJ a Apple Macbook / iPad. LED otočné (rotačné) hlavy poskytujú množstvo efektov a farieb. Náš osvetľovač počas celého podujatia (svadba, ples, stužková, oslava...) mení gobá, rotáciu aj intenzitu svietenia pre dokonalý výsledok a atmosféru. Na zvýraznenie lúčov svetiel z otočných hláv používame zariadenie hazer Antari ktorý produkuje "nevideľný dym".


C. Stojanové osvetlenie

Stojanové osvetlenie tvorí systém programovateľných LED PAR svetiel umiestnených na stojanoch pri candy bare, alkoholovom bare alebo inej vybranej časti sály. Zákazníci majú na výber z viac ako 15 najobľúbenejších farieb.

nasvietenie-saly-osvetlenie-cenajpgosvetlenie-svadby-cenajpg


Koľko stojí osvetlenie sály

Radi vám pripravíme cenovú ponuku za osvetlenie sály TU.