Čo robí svadobný a eventový DJ?

Doba kedy DJ prišiel svadbu alebo event iba odohrať je už dávno preč. Kvalitný DJ je v dnešnej dobe aj moderátor, osvetľovač, zvukár a koordinátor.

A. DJ, ako koordinátor 

Pokiaľ nemáte na svadbe alebo evente koordinátora DJ je ten človek, ktorý aktívne riadi zábavu na svadbe, alebo evente. DJ rozhoduje, kedy pozvať hostí na parket aj kedy ukončiť tanečné kolo. Je dôležité, aby DJ vycítil náladu hostí a vedel kedy sa hodí zábavná aktivita, alebo súťaž. 


moderator-dj-svadbajpg


B. DJ, ako moderátor

Zábava hosí kvalitnou hudbou už dnes nestačí. Hostia chcú počuť moderované slovo a emóciu. Ak na podujatí nemáte starejšieho / mladejšieho alebo moderátora -> táto úloha zostáva na DJovi.


dj-moderatorjpg


C. DJ, ako zvukár a osvetľovač 

Kvalitná zvuková a svetlená technika je povinnou súčasťou moderných svadieb a eventov. Ak si na svadbu alebo event neplánujete objednať zvukára a osvetľovača -> o túto úlohu sa musí opäť postarať svadobný, alebo eventový DJ.


Na záver je, teda možné povedať, že moderný DJ je flexibilný človek - zvukár, osvetľovač, zabávač, DJ, moderátor aj koordinátor. Ak k tomu pridáme aj ľudí v nálade tak niekedy, aj jukebox a psychológ :)

OBJEDNAJTE SI SLUŽBY DJ, OZVUČENIE, OSVETLENIE:

Overte si termín a cenu jednoducho TU.